Serwis

Pomimo faktu, że nowoczesne urządzenia i instalacje są trwałe i dużym stopniu niezawodne, nieuniknione są ich przeglądy serwisowe . Chcielibyśmy wyjść naprzeciw Państwa potrzebom dlatego prezentujemy ofertę usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Pracownicy firmy KLIMA TECHNICS to wyłącznie profesjonaliści, posiadający długoletni staż w branży. Pozwala to nam nie tylko rozwiązywać wszelkie problemy z instalacjami, ale również doradzać Państwu jak ich używać, aby zminimalizować ryzyko usterek.

Podczas prac serwisowych kontrolujemy wszystkie punkty mechaniczne, elektryczne, urządzeń, wykonywane są wszystkie pomiary wydajności i sprawności. W oparciu o profesjonale certyfikowane środki czystości wykonywane jest czyszczenie i odgrzybianie urządzeń oraz ich instalacji.

Przeglądy urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych powinny być wykonywane systematycznie, minimum dwa razy do roku a jeśli specyfika pomieszczeń tego wymaga to częściej.

Pamiętajmy regularne przeglądy serwisowe nie są wyłącznie powodem prawidłowej pracy urządzenia czy utrzymanie gwarancji, ale także wpływa na nasze zdrowie

Urządzenia regularnie serwisowane pracują wiele lat dłużej, posiadają wzorową wydajność a przy tym zużywają mniej energii elektrycznej co pozwala na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji.

Współpraca z naszą firmą w zakresie serwisu, może mieć charakter jednorazowy lub długoterminowy. Podpisanie umowy o stały serwis uważamy za wyjście najbardziej korzystne co pozwoli Państwu ograniczyć koszty oraz zwiększyć wygodę i komfort użytkowania.