logo
logo skonsultuj się z nami 603 583 423

Klimatyzacja

Dobór, montaż oraz serwis klimatyzacji

uzyskaj komfortową temperaturę w pomieszczeniu

Klimatyzacja daje nam nie tylko komfort, ale coraz częściej staje się standardem nie tylko w sklepach lub biurach,m ale także w naszych domach. Klimatyzacja dzięki współcześnie stosowanym systemom pozwala na obniżenie temperatury w pomieszczeniu latem lub ogrzanie go zimą.

Obniżają nadmierną wilgotność. Przyczyniają się do poprawy warunków higienicznych i samopoczucia przebywających w pomieszczeniu osób. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu specjalnych filtrów pochłaniających zapachy, jonizujących powietrze oraz działających antybakteryjnie.

Nowoczesna klimatyzatory są wyjątkowo energooszczędne (klasa energetyczna A+++), niewielkie i bardzo ciche. Mnogość dostępnych systemów oraz konfiguracji urządzeń klimatyzacyjnych pozwala nam na dobranie najbardziej optymalnego dla klienta rozwiązania pod względem funkcji, parametrów technicznych, estetyki i wreszcie ceny.

RODZAJE KLIMATYZACJI:

  • klimatyzatory przypodłogowe
  • klimatyzatory kasetonowe
  • klimatyzatory ścienne
  • klimatyzatory ścienno-przysufitowe
  • klimatyzatory kanałowe
  • systemy VRF
  • klimatyzatory dedykowane do ogrzewania

Trzeba pamiętać, że wybór urządzenia najlepiej zostawić specjalistom w swojej branży, którzy dobiorą odpowiednie urządzenie do zapotrzebowanie oraz oczekiwań Klienta. Jako doświadczeni fachowcy jesteśmy w stanie przeliczyć oraz określić, jakiej mocy urządzenie będzie spełniać świetnie funkcję w Państwa domu.

Warto zoptymalizować koszty i uwzględnić takie parametry jak powierzchnia pomieszczenia, stopień nasłonecznienia, ilość okien i ilość osób przebywających w pomieszczeniu czy wytarzanie ciepła przez urządzenia elektryczne znajdujące się we wnętrzu. Z doświadczenia wiemy, że samodzielny wybór klimatyzatora jest nietrafionym zakupem, który przewyższa koszty inwestycji niż na przykład lepszej klasy urządzenie, które będzie bardziej wydajne.

Certyfikowana firma

Posiadamy certyfikaty, które świadczą o dynamice naszego rozwoju i dbałości o klientów oraz potwierdzające wiarygodność o bezpieczeństwo o które ciągle dbamy. Rozwijamy się dla Ciebie!
Nasze marki
Współpracują z nami