logo
logo skonsultuj się z nami 603 583 423

Pompy ciepła

Poczuj nową energię

pompa ciepła to komfortowe rozwiązanie dla Twojego domu

Pompy ciepła to przyszłość i ekologiczne rozwiązania dla każdego gospodarstwa domowego! Pompy ciepła służą do pozyskiwania ciepła z otoczenia, dzięki niej wykorzystać można maksymalnie odnawialne zasoby energii słonecznej i powietrza zewnętrznego.

Ponadto przysłuży się do przygotowania wody grzewczej dla ogrzewania podłogowego czy grzejników, pomaga również w produkowaniu wody do chłodzenia. Pompa ciepła, przygotowuje również wodę użytkową do codziennego funkcjonowania.

POMPA CIEPŁA I JEJ ZASTOSOWANIE:

Ogrzewanie grzejnikowe i podłogowe
Ciepła woda użytkowa oraz w basenie
System chłodzenia w okresie letnim

Przyszłościowa inwestycja

dbałość o ekologiczne rozwiązania energetyczne

Pompy ciepła spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi dotyczące ogrzewania domów jednorodzinnych, dbałości o środowisko naturalne i są ekologicznym rozwiązaniem dla Twojego domu! Pozwalają lepiej dbać o zdrowie i poczuć komfort ogrzewanych pomieszczeń.

Najlepszym system ogrzewania dla pomp ciepła jest ogrzewanie podłogowe, które w sposób zrównoważony ma stałą wydajność i jest wydajne już przy niskiej temperaturze wody.

Koszt inwestycji w pompę ciepła, tak naprawdę stanowi głównie koszt zakupu urządzenia, którego cena jest już porównywalna z zakupem kotła grzewczego. Aktualnie najbardziej popularnym rozwiązaniem są powietrzne pompy ciepła z regulowaną mocą grzewczą. System wykorzystuje energię odnawialną z otaczającego powietrza. Pompa ciepła pozwala uzyskać od 3 do 5 kW energii cieplnej przy użyciu 1 kW energii elektrycznej.

DLACZEGO WARTO ZAINSTALOWAĆ POMPĘ CIEPŁA:

Najwyższa klasa efektywności energetycznej

Utrzymanie ciągłego komfortu ciepła

Prosta konserwacja oraz łatwy montaż

Bezpieczny sposób ogrzewania

Niskie koszty eksploatacji

Rezerwowe żródła ciepła

Certyfikowana firma

Posiadamy certyfikaty, które świadczą o dynamice naszego rozwoju i dbałości o klientów oraz potwierdzające wiarygodność o bezpieczeństwo o które ciągle dbamy. Rozwijamy się dla Ciebie!
Nasze marki
Współpracują z nami